Душі людської дивний чарівник

10 грудня в молодіжному салоні «Едельвейс» відбулась літературна подорож «Душі людської дивний чарівник» присвячена 115 –річниці від дня народження видатного французького письменника – гуманіста, графа за походженням, авіатора, філософа, одного з славетних письменників XX століття – Антуана де Сент – Екзюпері.
Учням 5 –их класів ЗОШ №1 I-III ступенів за допомогою мультимедійного комплекту було продемонстровано відеоролики про життя та діяльність письменника, анімаційний фільм за мотивами відомої філософської казки-притчі «Маленький принц », який з великою цікавістю переглянули школярі.
Ведуча літературної подорожі – бібліотекар юнацького абонементу Ірина Олінійчук ознайомила гостей молодіжного салону не лише з творчістю
Антуана де Сент – Екзюпері, яка приносить дійсно велику радість духовного спілкування, як з Людиною, Другом, Філософом, Митцем, але й з книжковою викладкою його творів з фондів нашої бібліотеки.
Завершилась подорож словами письменника: «Коли ми осмислимо свою роль на землі, нехай найскромнішу і найнепомітнішу, тоді лише ми будемо щасливі. Тоді лише ми зможемо жити і вмерти спокійно, бо те , що дає сенс буттю, дає сенс і смерті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *