Кущовий семінар бібліотекарів

В умовах сьогодення бібліотека стає не тільки місцем збереження і розповсюдження інформації в її «класичному» книжковому вигляді, але і багатофункціональним центром інтенсивного соціокультурного суспільства. Разом з тим, значно підвищується значення суспільної репутації бібліотеки та її послуг, якщо ці послуги є новітніми, інноваційними та неординарними. Саме це і є важливими факторами престижу бібліотеки, що використовуються в якості вагомих аргументів при створенні матеріалів власної престижної реклами. Не є секретом те, що сьогодні бібліотеки конкурують не тільки з масовою культурою, але й між собою. Тож менеджери бібліотек, тобто працівники, намагаються зробити все для того, щоб реклама про бібліотеку та її послуги діяла на громадськість достатньо ефективно, а заходи були високого рівня, направленими на позитивне відношення громадськості саме до бібліотеки та її послуг в цілому, тобто на зміцнення авторитету, лідируюче положення як у своєму регіоні так і за його межами.
3 грудня на базі Серефинецької бібліотеки-філії відбувся кущовий семінар «PR – власними руками», для працівників бібліотек-філій району.
З вітальним словом виступила начальник відділу культури, національностей та релігій Городенківської РДА Галина Олінійчук та директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк. Завідувачкаа Марія Чулкан познайомила присутніх з своєю бібліотекою, поділилася напрацюваннями та розповіла чим живе бібліотека сьогодні.
Методист І к. Надія Виклюк провела мультимедійну консультацію «PR – власними руками».
Учасники семінару переглянули бібліотечний калейдоскоп «Мій рідний край – доброти і любові криниця» (презентація серії видань про славне село Серафинці).
Жваво пройшов обмін досвідом між колегами сільських філій, які ділились багатим досвідом у рекламуванні своєї бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *