Літературно – мистецька палітра

У всесвітньо відомого письменника, великого патріота Франції Антуан – де Сент Екзюпері є гарний вислів: «Єдина справжня розкіш- це розкіш людського спілкування». Святкова днина 11 вересня подарувала поціновувачам літературного слова цікаву зустріч з молодим письменником, художником – абстракціонізтом родом з сусіднього Снятина Василем Півтораком – Кнігніцьким, який зараз мешкає в Надвірні. Гість презентував городенківчанам перший свій літературний доробок – роман «Повернення ведичної Картини», а також художні полотна – в жанрі абстракції. Незабутні враження справили не лише неординарні картини, а й перша книга автора, яка свідчить про власну манеру викладу, неповторність і творчий стиль.
Гість ділився з присутніми своїми творчими планами, розмірковував вголос над проблемами сьогодення, ділився враженнями від поїздок по закордонню. Відвідуванням Городенки (як зізнався сам письменник), він розпочав свій творчий вояж по Прикарпаттю, і, здається, успішно.
Насамкінець, заінтриговані романом глядачі придбали для себе прем’єрну книжку. Кілька автор подарував бібліотеці на спомин про зустріч. З творчим дебютом гостя вітали завідувачка бібліотекою с. Чернятин Орислава Малоглова та директор Городенківської ЦРБ Марія Підлеснюк.
Тої днини небесна канцелярія сипала холодним дощиком, та це ніскілечки не завадило теплій аурі, яка панувала в світлиці «Берегиня», де проходила зустріч.
Підготувала та провела захід завідувачка відділом краєзнавства та народознавста Городенківської ЦБС Марія Сорока

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *