Семінар

9 вересня на базі Топорівської бібліотеки –філії відбувся кущовий семінар бібліотечних працівників Городенківської ЦБС на тему: «Традиційні напрямки та інноваційні форми роботи з молоддю в діяльності бібліотек».
У відкритті семінару взяли участь: Галина Олінійчук – начальник відділу культури, національностей та релігій РДА, Іван Федорук – голова сільської ради с. Топорівці, Степан Мохорук – директор Топорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Марія Підлеснюк – директор Городенківської ЦБС.
Марія Макулович завідувачка бібліотеки-філії с. Топорівці ознайомила учасників семінару з бібліотекою, розповіла чим живе сьогодні сільська філія, провела екскурс краєзнавчою кімнатою. Заступник директора обласної бібліотеки для юнацтва Марія Стасюк мультимедійно виступила з цікавою консультацією «Бібліотека та молодь – співпраця за ради успіху».
Колеги мали змогу подивитись захоплюючий народознавчий захід «Немає кращої землі, як та що зветься рідним краєм». Присутні побачили тісну співпрацю зі школою, сільською радою та громадою села Топорівці. Молоді таланти показали свою любов до рідного села, краю, України. Хвилиною мовчання гідно вшанували пам’ять Героя с. Топорівців Степана Стефурака, який загинув в зоні АТО та запалили свічку пам’яті на його могилі.
На завершення семінару бібліотекарі провели обговорення за круглим столом на тему: «Формування інформаційної культури читання молоді».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *