Презентація книги

В п’ятницю в центральній районній бібліотеці ім. Л. Мартовича відбулася презентація книги «Український націоналізм: традиція і модерн» Олександра Сича за участю влади, керівників громадських організацій, громади міста.
У збірнику праць, об’єднаних темою українського націоналізму, автор системно окреслює його історичні корені та світоглядне підґрунтя, подає власне трактування окремих сторінок процесу його становлення й поширення, знаменних подій і постатей, визначає роль і місце націоналізму в новітній українській історії.
Пропоновані твори є концентрованим згустком думок Олександра Сича як історика – науковця, політолога і довголітнього політика – практика, котрий свою практичну діяльність незмінно і винятково проводив у руслі націоналізму як ідеології та політичного руху.
На окрему увагу заслуговують авторське трактування сучасної сутності українського націоналізму, його конструктивного потенціалу у процесі розбудови Української держави, боротьби проти сучасної московської агресії та обґрунтування потреби його принципового протистояння лібералізмові як ідеології глобальної денаціоналізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *