Річниця Лева Бачинського

Серафинецька бібліотека-філія спільно з будинком культури провели літературно-музичний вечір, присвячений 143-ій річниці з дня народження славного земляка Лева Бачинського.
Лев Бачинський був одним із найактивніших учасників нелегального гуртка гімназійної молоді, мав певний досвід культурно-просвітницької роботи. Був у дружніх відносинах з В.Стефаником, Лесем Мартовичем, приймав участь в радикальному русі на Городенківщині, створював «Народні спілки», був організатором народних віч, брав участь у виборчих агітаціях. Багато сил та енергії віддавав розбудові молодої української держави.
Він завжди залишався вірним тому шляхові, що обрав у житті, вірно і чесно служив своєму народові, все своє життя боровся за те, щоб Україна стала вільною, суверенною, обєднала всі свої землі в єдиній державі.
Про ці та інші віхи в житті славного сина села вели мову ведучі вечора Анастасія Завалецька та Людмила Чулкан. Окрасою вечора стали пісні у виконанні учасників дійства. Літературне та мультимедійне забезпечення зав. бібліотеки-філії М.Чулкан та директор будинку культури М.Гурак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *