Круглий стіл присвячений молодіжній політиці в Городенці

26 червня 2015 року, в рамках акції «Відповідальність починається з мене» та до Дня Молоді, відділом у справах молоді та спорту за підтримки центральної районної бібліотеки проведено круглий стіл присвячений реалізації молодіжної політики на Городенківщині. До дискусії запросили представників молодіжних громадських організацій району.
З привітальним словом до присутніх звернулося перший заступник голови районної державної адміністрації Поліна Сливка, яка окреслила сьогоднішні проблеми, подякувала молоді та привітала з наступаючим днем Молоді, а начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун ще раз підкреслив, що молодь має сама втілювати в життя цікаві ідеї, а влада повинна тільки підтримувати та допомагати. Своїми думками поділилася і директор центральної районної бібліотеки Марія Підлеснюк, яка розповіла про молодіжні ініціативи, які вони втілюють в бібліотеці, проекти, які були реалізовані для молоді та які заплановані, розповіла про діяльність молодіжного клубу, який працює в бібліотеці та запросила до співпраці.
Учасники мали можливість представити себе та свою організацію, розповісти про заходи, які вони вже реалізували та про плани на майбутнє.
Перед присутніми з презентацією щодо проведення молодіжної політики в Сполучених Штатах Америки виступила інтерн університету Сан-Дієго Ванесса Вілла. Вона не тільки розповіла про те, як змінювалася молодіжна політика, але і поділилася основними критеріями діяльності молодіжних організацій в її країні та провела порівняльний аналіз з Україною.
На зустрічі було запропоновано залучити молодіжних лідерів присутніх в залі до роботи Координаційної ради з молодіжної політики та створити групу для обговорення у соціальній мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *