Книги Івана Григорчука

І знову дарунки – книги «Свій шлях», «Непоборне слово» від автора Івана Григорчука. 100 прм. книг для користувачів бібліотек. Дякуємо!!!

«Неповторне слово» – вислови, побудовані на багаторічних спостереженнях і багатому досвіді небайдужої людини про людське життя-буття ввійшли до чергової книжки афоризмів Івана Григорчука. Автор-упорядник короткими влучними висловлюваннями розмірковує про людські чесноти й пороки, про суспільство й місце в ньому кожного. В його афоризмах очевидні глибина філософської думки, простота й щирість, чіткість і лаконічність викладу, гумор і гострота, дотепність і доброзичливість, .. – все те, за що ми любимо, шануємо й цінуємо слово. Книжечка розрахована на зацікавленого читача будь-якого віку й соціального стану.

Філософські погляди на життя, спостережливість, мудрість, дотепність – це короткий перелік властивостей, які потрібні людині для творення афоризмів. Названими якостями повною мірою володіє автор-упорядник книжки «Свій шлях». Іван Григорчук на своєму віку бачив чимало цікавого й дивовижного, як моряк побував у багатьох краях. Набутим ділиться з читачем у книжці «У бажань немає вихідних», – мудро підмітив ще чотири століття тому англійський письменник, священник і вчений Роберт Бертон. Не мають вони вихідних і в автора – упорядника «Свого шляху». Найбільше Іван Григорчук бажає, щоб люди стали кращими й добрішими, а Україна – могутньою демократичною державою. З цим і йде до читачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *