«Зате в житті ні разу я неправді не служив»

14 травня у молодіжному салоні «Едельвейс» відбувся вечір поезії з нагоди 120-річниці від дня народження видатного письменника, поета, прозаїка і перекладача Тодося Осьмачки – « … Зате в житті ні разу я неправді не служив».

Учні 6 класу Городенківської гімназії ім. А.Крушельницького мали змогу ознайомитись не лише з біографією письменника, але й його творчою спадщиною, зокрема з історією написання відомих повістей: «Старший боярин», «Ротонда душогубців». Підтвердженням, цього стала мультимедійна презентація яку презентувала бібліотекар юнацького абонементу Ірина Олінійчук .
Потайний Осьмачка не дуже розводився про своє життя ні в Україні, ні тим більше, в еміграції. Він завжди інстинктивно приховував усе з ним пов’язане або ж геть плутав сліди. Тому в його біографії багато так званих білих плям і про деякі події його життя треба говорити, не завжди наполягаючи на їхній достовірності . На завершення заходу бібліотекар запропонувала гімназистам переглянути викладку літератури по творчості Тодося Осьмачки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *