Презентація збірок Івана Григорчука «Мудрість життя» та «Бути людиною»

Багата й різноманітна творчість нашого народу. Неоціненними коштовностями українського фольклору є прислів’я, приказки та афоризми – один із найпопулярніших видів народної мудрості. 22 квітня в світлиці «Берегиня» Городенківської ЦРБ відбулась презентація творчого доробку нашого земляка, громадського діяча, щирого патріота Івана Григорчука – його двох збірок з афоризмами «Бути людиною» та «Мудрість життя». Автор розповів про своє нелегке дитяче життя, про юначі поневіряння, про подальші життєві здобутки і напрацювання, і, як підсумок – у зрілому віці випуск двох збірок по народознавству. Великим подарунком для наших краян став візит на презентацію лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, директора видавництва «Вік» Михайла Андрусяка, який наголосив на важливості мудрих та влучних висловів автора та характеристиці добрих його справ, як громадського активіста, так і, як патріота краю і України в цілому.

Пана Івана з презентацією книжок привітали заступники голів РДА та районної Ради Степан Михайлюк та Юрій Лахман, отець – декан Ігор Левицький та отець Ігнатій, директор Торговицької ЗОШ Марія Новосельська, голова районного товариства «Просвіта» Орест Юрковський, давній приятель, громадський активіст Роман Блонський, молодий поет Роман Дронюк, директор Городенківської ЦРБ Марія Підлеснюк та голова правління СК «Скарбниця» Світлана Дружкіна.

Гармонії та святкового настрою додали пісні у виконанні чоловічого вокального квартету «Отаман» Олієво – Королівського СБК, керівник Євген Ротерман. Під кінець імпрези автор подарував кожному присутньому в залі свої збірочки, а також комплект книг для бібліотек району. Підготувала та провела захід завідувачка відділом краєзнавства та народознавства Марія Сорока.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *