«Без правди нема справжньої літератури»

Сьогодні 20 квітня в молодіжному салоні «Едельвейс» було проведено літературне досьє під назвою «Без правди нема справжньої літератури» присвячене 175-річниці від дня народження французького письменника, романіста та публіциста Еміля Золя.

Еміль Золя став першим романістом, який створив серію книг про членів однієї сім’ї. Його приклад наслідували багато письменників, в тому числі Ж. Дюамель (хроніки Паск’є), Д. Голсуорсі (сага про Форсайтів), Д. Мастерс (книги про Севідж). Однією з причин, що спонукали Золя обрати структуру циклу, було бажання показати дію законів спадковості.

Ведуча заходу бібліотекар відділу обслуговування користувачів Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів продемонструвала учням 8-их класів ЗОШ №2 I-IIIст. уривки з відеофільму про завуальовану біографію та творчість письменника, а також детально розповіла про історію написання головного літературного досягнення Золя двадцятитомника романів присвячених одній родині – Ругон –Маккарів, доля якої досліджується протягом чотирьох –п’яти поколінь.

Школярам була представлена книжкова викладка творів видатного майстра художнього слова з фондів нашої книгозбірні.

На час завершення циклу романів Еміль Золя користувався всесвітньою популярністю, він був і є найбільшим після В. Гюго письменником Франції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *