«Талант – це віра в себе»

Сьогодні в молодіжному салоні «Едельвейс» відбулася мистецька мультимедійна мандрівка «Талант – це віра в себе», присвячена 540 – річниці від дня народження всесвітньовідомого скульптора, славетного архітектора і художника Мікеланджело Буонарроті.

Основи культури Мікеланджело носили неоплатонічний характер. Будучи великим живописцем, скульптором, архітектором і поетом Мікеланджело все життя прагнув до синтезу, до мистецтва, яке дозволило б здійснити чистий задум, ідею.

Саме в цьому мали змогу переконатися учні 7-их класів ЗОШ №2. Ведуча вечора бібліотекар відділу обслуговування користувачів ЦРБ Оксана Левицька за допомогою мультимедійних засобів продемонструвала школярам всесвітньовідомі шедеври великого митця в архітектурі, скульптурі та живописі. Зокрема про розпис склепіння Сикстинської капели, про створення знаменитого твору – картини «Страшного суду», славетну скульптуру Давида, створення гробниці папи Юлія II. Творче архітектурне натхнення Мікеланджело максимально виразилося над будівництвом найбільшого в світі собору Святого Петра в Римі.

Великий художник заглибився в ідеальний світ, в мистецтво, яке стало його єдиним коханням. «Мистецтво ревнивее, – говорив він, – і вимагає всієї людини». Саме за таким принципом жив і творив Мікеланджело Буонарроті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *