«Моє життя – література»

27 березня в молодіжному салоні «Едельвейс» зібрала шанувальників творчості Ліни Костенко поетична кав’ярня «Моє життя – література», приурочена до 85-річчя від дня народження письменниці та поетеси.

Ліна Костенко видатна українська поетеса – принципова жінка з чоловічим характером, сталими принципами та поглядами на життя. Її знають, люблять і обожнюють мільйони людей в Україні.

На заході були присутні учні 10 Б класу Городенківської ЗОШ I-IIIст. №1, які мали змогу переглянути уривок з телевистави за мотивами історичного роману у віршах Ліни Костенко «Маруся Чурай», а також за допомогою мультимедійного комплекту послухати вірш «Крила» у виконанні Богдана Ступки.

Ведуча, бібліотекар юнацького абонементу Ірина Мухіна донесла до гостей молодіжного салону інформацію про життєвий і творчий шлях поетеси, про те, як Ліна Костенко бачить світ по-новому, «вона говорить правду без прикрас і належить до обраного кола найкращих поетів сучасності». Також ведуча продекламувала поезію Ліни Костенко «Життя іде і все без коректур…», ознайомила учнів з тематичною викладкою літератури.

Як писав Богдан Лепкий: «Для України варто не лише вмирати…» і Ліна Костенко живе, творить, страждає, радіє, є воїном і просто жінкою, матір’ю і царівною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *