Вшанування Леся Мартовича

У рамках відзначення 144-річниці від дня народження Леся Мартовича у його рідному селі відбулося вшанування пам’яті письменника. Біля пам’ятника Лесю Мартовичу відбулась панахида та покладено квіти до підніжжя. В музеї для громади села, влади та гостей проведено цікаву екскурсію про життя та творчість прозаїка. Святковий концерт відбувся за участю сільського хору та учнів школи.

В сільській книгозбірні бібліотекар Ганна Попович провела літературний екскурс по творчості Леся Мартовича.

Відбулося також урочисте відкриття дитячого садочка у приміщенні Торговицької ЗОШ І-ІІІ ст.
Синьо-жовту стрічку перерізали – голова райдержадміністрації Василь Буджак, голова районної ради Богдан Кобилянський, заступник начальника департаменту освіти і науки облдержадміністрації Іван Будзак.
Вітаючи громаду села з відкриттям навчально-виховного комплексу від імені голови Івано-Франківської облдержадміністрації Олега Гончарука та голови обласної ради Василя Скрипничука, Іван Будзак зазначив: «Сьогодні у величне християнське свято Трьох Святих, за доручення керівництва області, я бажаю, усім жителям Торговиці міцного здоров’я, миру над Україною і висловлюю щиру подяку за велику працю у реконструкції дитячого садочка. Мене вражає цифра – 2 академіки, 2 професори і 15 кандидатів наук закінчили вашу школу. Це феномен сільської школи на Прикарпатті».
І. Будзак подарував від імені облдержадміністрації холодильник. А голова райдержадміністрації Василь Буджак пральну машину.

В урочистостях з вшанування річниці Леся Мартовича взяли участь директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк, головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій РДА Людмила Михалчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *