Краща бібліотека 2014

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Краща бібліотека 2014 року».

Учасників заходу привітала директор ОУНБ ім. І. Франка Л. В. Бабій. Благословив його проведення головний редактор видавництва «Нова Зоря» о. Ігор Пелехатий. Головний спеціаліст з питань діяльності бібліотечних установ управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА О. І. Юрчишин відзначила роль бібліотечних установ у культурному житті краян та роботу задля єдності української нації.

З вітальними словами виступили голова Івано-Франківського осередку УБА Г. В. Горбань, директор ОБЮ С. В. Шаган, директор ОБД І. Я. Тацакович.

Переможці – завідувачі міських і сільських філій – розповіли про свої напрацювання та про роль конкурсу для бібліотечних установ області.

За рішенням журі переможцем конкурсу “Краща бібліотека 2014” визнано Поточищанську бібліотеку – філію (завідувачка Семенюк Ганна Василівна і бібліотекар І-ої к. Шпарик Мирослава Франківна), і нагороджено дипломом та цінними подарунками для бібліотеки.

Вітаємо переможців і бажаємо їм нових творчих злетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *