Бібліотечні новинки

Шановні користувачі бібліотеки, жителі міста та району!

Раді повідомити Вас про те, що фонди районної книгозбірні поповнилися новими книжковими та електронними виданнями. Зокрема, для задоволення інформаційних потреб місцевої громади ми маємо в наявності електронну книгу «Pocketbook Basic 2» , використання якої сприятиме реалізації інноваційних ідей та послуг для всіх бажаючих.

Для подальшого формування нового іміджу бібліотеки, як культурно – просвітницького осередку міста та Городенківського району ми пропонуємо переглянути на електронних носіях DVD – відео дисках – збірник кінематографічних творів за участю Івана Миколайчука («Тіні забутих предків», «Білий птах з чорною ознакою», «Вавілон ХХ») та збірник фільмів Юрія Іллєнка («Легенда про княгиню Ольгу», «Лебедине озеро. Зона») із серії «Класика українського кінематографа»; до 200- ліття від дня народження Т. Г. Шевченка документальний фільм – трилогія «Віра», «Поступ», «Воскресіння».

А також послухати книгу вголос ( на аудіо СD – дисках у форматі МР3) – «Драматичні твори та поеми Лесі Українки», пісні на вірші Неоніли Стефурак, пісні Миколи Матьори.

Але пріоритетним напрямком роботи нашої бібліотеки залишається – книга, тому для Вас літературні гурмани пропонуємо такі новинки сучасної літератури:

В. Шкляр «Тінь сови», І Роздобудько «Подвійна гра в чотири руки», «Одного разу…», В. Лис «Століття Якова», М. Матіос «Черевички Божої Матері», М. Кідрук «Жорстоке небо», Л. Денисенко «Нова стара баба», Г. Вдовиченко «Купальниця», Н. Фіалко «Ріка життя», «Родинні гріхи», Н. Доляк «Чорна дошка», «Гастарбайтерки», С. Талан «Помилка», «Не вурдалаки», О. Печорна « Кола на воді», «Фортеця для серця», Г. Медвідь «Мимовільний викидень», Д. Корній «Щоденник Мавки», С. Бут «Листи з того світу», А. Хома «Лемберг. Під знаменами сонця», Н. Гурницька «Мелодія кави у тональності кардамону», Ж. Куява «Нічниця», Д. Кіз «Квіти для Елджернона», С. Ахерн «Как влюбиться без памяти», М. Леві «Сильнее страха», М. В. Льоса «Витівки кепського дівчиська», Е. Єлінек «Коханки».

Чекаємо Вас у Храмі книги, де Вам завжди раді.

Завідувачка відділу обслуговування читачів ЦРБ ім. Л. Мартовича   З. Захарчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *