“Україно! Доки жити буду, доти відкриватиму тебе”

26 січня в молодіжному салоні “Едельвейс” відбулася літератуно-біографічна композиція “Україно! Доки жити буду

Доти відкриватиму тебе”

присвячена  80-ти річчю від народження Василя Симоненка.

Учні 9 класів Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 мали змогу переглянути відеоролик – віртуальна екскурсія садибою-музеєм Василя Симоненка на фоні відомої пісні “Виростеш ти сину, вирушиш в дорогу” на слова автора, а також послухати живий голос поета.

Ведуча вечора бібліотекар юнацького абонемента Ірина Махіна розповіла про нелегку і трагічну долю В. Симоненка, про його високий патріотизм до України. Подорожуючи Україною, як загальновизнаний, поет брав участь у літературних вечорах, виступав перед робітничою та сільською молоддю, прагнучи розбудити в душах ровесників національну самосвідомість і жагу  до національного відродження.

Василь Симоненко своїми віршами немов дивився у майбутнє і сьогодення. Підтвердженням цього є вірші: “Де зараз ви, кати мого народу”, “Задивляюсь у твої зіниці”, які продекламували студентки Чернівецького училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича: Бундзяк Тетяна і Мадрига Оксана.

Також глядачі мали змогу ознайомитися з тематичною викладкою літератури до 80-ти річчя від дня народження відомого поета та журналіста з фондів нашої бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *