Основоположник й перший класик нової української літератури

18 грудня в молодіжному салоні «Едельвейс» була представлена літературна візитка «Основоположник й перший класик нової української літератури» присвячена 245 – річниці від дня народження видатного українського письменника Івана Петровича Котляревського, який перший почав використовувати в літературі живу мову свого народу.

Іван Котляревський належить до тих геніїв української літератури , які своїми літературними витворами впевнено переступають через грані сторіч і йдуть далеко за межі відміряного їм часу. В цьому мали можливість переконатися учні 7– их класів Городенківської ЗОШ №2 , адже бібліотекар юнацького абонементу Ірина Олінійчук детально ознайомила учнів з життєвим шляхом та творчою спадщиною письменника.

За допомогою мультимедійних засобів гості молодіжного салону «Едельвейс» переглянули відеоролики з уривками славнозвісної поеми «Енеїда», п’єси «Наталка Полтавка» та «Москаль – чарівник».

Бібліотекар ознайомила школярів з тематичною викладкою літератури з фондів бібліотеки про життя та творчість Івана Котляревського.

Завершила свою розповідь Ірина Олінійчук словами невмирущого Тараса Шевченка:

          «Будеш , батьку, панувати,

             Поки живуть люди,

             Поки сонце з неба сяє,

             Тебе не забудуть! ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *