“Герої не вмирають!”

13 жовтня бібліотекар юнацького абонементу Ірина Мухіна провела патріотичний екскурс “Герої не вмирають!” Розповіла старшокласникам про героїчні вчинки наших земляків – вихідців з Городенківського району: Сергія Дідича – героя України, голову городенківського ВО “Свобода”, сотника Самооборони Майдану, почесного громадянина міста Городенки, який загинув на Майдані від вибуху “беркутівської” гранати.Він понад усе любив Україну, був одним із перших на Майдані своє життя поклав на вівтар свободи України.

Центральна районна бібліотека тісно співпрацювала в проекті “Активний туризм як інноваційна діяльність бібліотеки” з Сергієм Дідичем, адже він очолював в Городенківському районі клуб мандрівників “Золоте руно” і був членом ради туристичного клубу “Let’s go!” який діє при Незвиській бібліотеці -філії.

Схиляємо низько голови перед Василем Біликом – майже ровесником незалежної України, він із перших днів був на Майдані й на собі відчув, що таке контрнаступи та “коктейлі Молотова”. А потім, пройшовши через усе зимове пекло Майдану, добровільно подався в друге – на Схід. Там, у ніч на 27 липня Василь Білик – боєць батальйону “Айдар” загинув від пострілу снайпера під Луганськом.

Працівники районної книгозбірні глибоко сумують разом з матір’ю Василя – Оксаною нашою колегою, яка працювала деякий час разом з нами, а син Василь – був дуже активним читачем.

Сумуємо за Юрієм Дутчаком – учасником Євромайдану, головою районного осередку “Правого сектора”, чесним та справедливим лідером, членом ради районного ГО “Майдан”, який загинув від ворожої російської кулі в зоні АТО під час супроводу вантажу для військових.

Сумуємо за Андрієм Галаєм – бійцем 80-ї аеромобільної бригади Сухопутних військ України, 20-ти річним юнаком з села Вікно, який перебував в зоні АТО майже 2 місяці і загинув під час антитерористичної операції під Донецьком. Посмертно Андрій Галай нагороджений орденом “За мужність ІІІ ступеня”.

Скорбимо за Степаном Стефураком уродженцем села Топорівці, який поліг у бою за селище Піски під Донецьком. Він був вояком Добровольчого Українського Корпусу “Правого сектора”. Юне серце хлопця ще навіть не пізнало справжнього кохання, родинного щастя. 19-ти річний Степан Стефурак загинув за нашу волю й свободу, захищаючи рідну землю від агресора.

Насамкінець, завершуючи свою розповідь бібліотекар наголосила на тому, що героїчний приклад справжніх патріотів України повинен наслідуватися молодим поколінням. А пам’ять про істинних герої України вічно житиме в серцях кожного з нас. Нехай Бог прийме їхні душі, а земля їм буде пухом! Слава Україні – Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *