Семінар

Сучасна бібліотека є багатогранною. Вона повинна створювати комфортне середовище, здійснювати психологічне розвантаження, бути відкритим домом для всіх, кому потрібна книга. Тому дуже важливо не обмежуватися традиційними формами роботи, а шукати й шукати нові шляхи популяризації фондів.

Сьогодні перед бібліотеками стоїть завдання створення образу бібліотеки: доступної, комфортної, тобто формування її позитивного іміджу. Саме це і є першим, і дуже важливим питанням для її успішної діяльності. Тільки так бібліотека буде залишатися втіленням нового, незнаного і креативного.

8 жовтня на базі Далешівської філії відбувся районний кущовий семінар, який розпочався з Божого благословення отця Тараса Іванюка.

З вітальним словом виступили Галина Олінійчук – начальник відділу культури, національностей та релігій РДА, Любомир Воробець – голова сільської ради с. Далешево, Марія Підлеснюк – директор Городенківської ЦБС.

Методист І к. Оксана Ничик провела мультимедійну консультацію на тему: «Формування іміджу сучасної бібліотеки», де розповіла, що імідж бібліотеки напрацьовується роками: крок за кроком, захід за заходом. У цьому плані співпраця з іншими закладами, громадськими організаціями є невід’ємною складовою.

Бібліотекар філії Галина Іванюк представила гостям бібліо-мікс «Село моє, тобою живу».

Бібліотекарі познайомилися з виставкою місцевої вишивальниці, активної читачки бібліотеки Руслани Власійчук.

Учасники семінару мали можливість побувати у Далешівській церкві Св. Безсрібників Косьми і Демяна, настоятелем якої є отець Тарас Іванюк. Церква відома своєю Чудотворної іконою Далешівської Божої матері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *