Професійне свято

DSC_8206Всеукраїнський день бібліотек, який щорічно відзначається 30 вересня, працівники Городенківської районної книгозбірні відзначили оригінально. Вони зібралися на центральному майдані Городенки у вишиванках і перед пам’ятником Тарасові Шевченку прочитали поезії Кобзаря. Їм допомагали й читачі. По черзі цитували вірші напам’ять, читали різним способом: із книжок, мобільних телефонів, планшетів і нетбуків.

Директор ЦБС Марія Підлеснюк назвала таку форму проведення заходу актуальною, щоби привернути увагу до бібліотечної справи. Нова форма спілкування з читачами покликана популяризувати професію і дати поштовх для нових ідей. Немає значення, якими засобами поширюється слово. Головне, щоб люди знаходили в читанні добрий спосіб проведення дозвілля, а бібліотекарів мали за порадників і помічників.

Начальник районного відділу культури Галина Олінійчук, директор РПК Роман Осадчук привітали своїх колег зі святом і висловили подяку за те, що вибрали для читання саме поезії Кобзаря. Це достойне продовження заходів, які проводяться в краї в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *