Знайомство з виставкою – пошук

Бібліотекар юнацького абонементу Ірина Мухіна ознайомила користувачів з книжково – ілюстративною виставкою – пошук “Сучасні погляди молодого покоління”. Дана виставка складається з 4 розділів:

  1. “Сьогодні – випускник, а  завтра – абітурієнт”;
  2. “Зроби крок у майбутнє. Перш ніж обирати, з’ясуй для себе”;
  3. “Ініціативи молодіжного клубу “ТУР”;
  4. “Молодіжна субкультура”;

Бібліотекар розповіла про те, що часто для старшокласників та випускників виникає проблема вибору майбутньої професії і відповідно вибір навчального закладу, і саме тому ми – бібліотекарі вирішили допомогти учням зібравши друковані матеріали на цій виставці.

Особливий акцент Ірина Мухіна зробила на  третьому розділі виставки знайомлячи користувачів з діяльністю молодіжного клубу “Творці Усвідомленої Реальності”, який діє в Городенці. Засновник молодіжного клубу “ТУР” Іван Вережак – представник нової української генерації, якому не байдужа доля нашого міста. Іван фонтанує ідеями щодо утвердження європейських стандартів життя в рідному краї і втілює їх разом зі своїми учасниками організовуючи різноманітні акції та “флеш-моби”, а також Іван є частим гостем в нашій бібліотеці, адже він являється членом клубу “Бібліорандеву”.

Не оминула своєю увагою бібліотекар і молодіжне дозвілля, розповівши користувачам про велике різноманіття молодіжної субкультури.

Постійно оновлюючись новими матеріалами виставка діє протягом року.

DSC08395

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *