Благодійний відпочинок

При Городенківській центральній районній бібліотеці ім Леся Мартовича вже четвертий рік діє клуб «Ти не одна» (для самотніх матерів, які опинилися у складних життєвих ситуаціях), створений за сприяння програми «Бібліоміст».

Постійну матеріальну та духовну підтримку члени клубу отримують від духовного пастиря отця-декана Ігоря Левицького, парафіян церкви Успення Пресвятої Богородиці, громади міста Городенки та бібліотечних працівників. На засіданнях клубу надаються консультації: психолога Уляни Миронів, юриста Наталії Попадюк, спеціалістів центру зайнятості Зоряни Брус, Лесі Франків, соціальної служби Наталії Дубковецької.

Цьогоріч отець Тарас Іванюк, настоятель храму св. Безсрібників Косми і Дем’яна в с. Далешеві, запросив матерів-членів клубу та їхніх дітей на благодійний казковий відпочинок. Діти мали можливість відпочити і оздоровитися, побувати на цікавих екскурсіях, знайти нових друзів, отримати чудові призи, дитячий одяг.

Креативним був конкурс «Намалюй свою мрію», де маленькі художники намалювали краще майбутнє для себе, для своєї сім’ї, для всієї України. І хочеться вірити, що все у цих діток налагодиться і наступить мир, і спокій у нашій державі!
Тож дирекція центральної районної бібліотеки, члени клубу «Ти не одна» щиро вдячні отцю Тарасу Іванюку, його дружині Галині, їхнім дітям Богдані та Ігнатію за надану можливість безкоштовно оздоровити дітей, парафіянам цекров св. Безсрібників Косми і Дем’яна, Святого Миколая, громадам сіл Далешева і Колінок, підприємцю Василю Григоришаку і всім хто долучився до цієї акції доброчинності.

Свою вдячність діти висловили у підготовленому святкому міні-концерті, який допомогла підготувати бібліотекар, заступник голови клубу «Ти не одна» Галина Мороз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *