Відкриття клубу цікавих зустрічей “Бібліорандеву”

Вже вкотре центральна районна бібліотека ім. Л. Мартовича переконливо засвідчує місцевій громаді сформоване нове бачення бібліотеки як сучасного інформаційно-культурного центру, який задовільняє потреби різних вікових груп громади, повноцінно використовуючи як традиційні форми бібліотечної роботи, так і сучасні новітні технології.

Доказом цього є  відкриття клубу цікавих зустрічей “Бібліорандеву” – бібліотечні зустрічі. Адже бібліотека – це місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями і просто – гарно відпочити.

Відкриття клубу розпочалося за доброю українською традицією з Божого Благословення отця-декана Ігора Левицького.

Почесними гостями святкового засідання клубу були – Євген Ротерман (поет, композитор, бард, лауреат районної літературно-мистецької премії ім. Л. Мартовича) та Зоряна Григорів (композитор, бард, вчитель-катехит). У їхньому виконанні звучали прекрасні авторські пісні, а також розповіді про творчі доробки та плани на майбутнє.

Значення бібліотеки, як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим, а особливо об’єднання самотніх громадян в клубі “Бібліорандеву”, саме на цьому наголосила в своєму виступі Берегиня бібліотечної родини – п. Марія Підлеснюк та побажала новоствореному клубу довготривалого та плідного існування.

В своїх вітальних виступах заступник голови РДА п. Степан Михайлюк, заступник керівника апарату районної Ради п. Олександра Гудзик, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА п. Галина Олінійчук звернули увагу на подальше підвищення позитивного іміджу районної книгозбірні серед громади міста та району, завдяки створенню клубу, який буде згуртовувати різних людей – за віком, професією, освітнім і культурним рівнем, а найголовніше – самотніх людей, які в першу чергу потребують моральної підтримки і спілкування.

Форма спілкування “Бібліокафе” допомогла всім учасникам клубу об’єднатися заради спільних культурних задоволень, насолодитись авторською поезією Романа Дронюка і посмакувати горнятком запашної кави.

Насамкінець, ведуча – бібліотекар відділу обслуговування читачів Оксана Левицька запевнила, що новостворений клуб “Бібліорандеву” стане місцем відпочинку душі для самотніх людей і для всіх, хто прагне цікавого та змістовного спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *