Підвищуємо кваліфікаційний рівень

У відповідності з перспективним планом роботи курсів підвищення кваліфікації працівників і спеціалістів закладів культури і мистецтв на 2014 рік (наказ управління культури ОДА №102-ОД від 21 жовтня 2013 року), з 12 по 16 травня 2014 року на базі Городенківської ЦБС пройшли курси підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Городенківського району «Організація та методика роботи міських, сільських бібліотек, інноваційні процеси в обслуговуванні користувачів».

У відкритті курсів взяли участь начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Галина Олінійчук, директор обласної бібліотеки для юнацтва Світлана Шаган, завідувачка відділом методичної роботи та підвищення кваліфікації працівників культури НМЦКіТП Марія Чікалова та директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк.

Працівники Городенківської ЦБС мали можливість познайомитися з інноваціями в бібліотечній роботі, підвищити свій кваліфікаційний рівень, прослухавши цікаві консультації: «Бібліотека і молодь – творча співпраця в інформаційному просторі», «Використання інформаційних продуктів і послуг в обслуговувнні користувачів публічної бібліотеки», «Формування і використання бібліограічних і інформаційних ресурсів», «Україна в контексті європейської культури і цивілізації», «Етнографічно-мистецькі видання. Креативні підходи в популяризації читання», «Особливості застосування форм і методів бібліотечної роботи, щодо формування, становлення та розвитку дитини-чатача. Індивідуальна робота з читачами-дітьми», «Позитивний вплив бібліотеки на формування читацьких уподобань молоді. Сучасна українська література», «Туристично-краєзнавча робота з молоддю», «Основи ефективної міжособистісної взаємодії», «Інноваційна діяльність публічних бібліотек в сучасних умовах», «Планування і облік роботи бібліотек, як основний фактор їх перспективного розвитку. Використання фонду періодичних видань», які провели: Шаган С.Я., Люба О.в., Габер А.Г., Треф’як Я.І., Пристай Г.І., Головацька І.М., Іванова Н.В., Мельник В.В., Глинянюк Н.В., Бабій Л.В., Колотило Г.М.

В рамках проведення обласних курсів підвищення кваліфікації бібліотечних працівників в літературно-музичній світлиці «Берегиня» відбулася літературно-драматична композиція «Живий у правді віковій, В піснях і слові Заповіту».

Підсумкове заняття та залік «Організація та методика роботи бібліотек, інноваційні процеси в обслуговуванні користувачів» провела Чікалова М.М., та вручила всім бібліотекарям посвідчення.

В закритті курсів підвищення кваліфікації бібліотечних працівників взяли участь директор ОУНБ ім. І.Франка Людмила Бабій, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Галина Олінійчук, головний бібліотекар ОУНБ ім. І.Франка Галина Колотило та директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк.

Висловлюємо слова вдячності директору НМЦКіТП Василю Олексюку, Марії Чікаловій, спеціалістам бібліотек: ОУНБ ім. І.Франка, обласної юнацької, обласної дитячої, викладачам ІППО та всім, хто долучився до проведення навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *