За досвідом до бібліотеки

15 квітня відбувся кущовий семінар на базі бібліотеки-філії с. Прикмище Городенківської ЦБС на тему «Розробка та реалізація системи розвитку читацької культури, духовно-ціннісних потреб особистості».

У відкритті семінару взяли участь директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк та голова Росохацької сільської ради Михайло Федорів.

Провідний методист Ґудзик Віра Іванівна виступила з консультацією на тему «Соціокультурний інститут виховання і духовного розвитку особистості» та мультимедійною презентацією «Створюємо бібліотечний плакат».

У жвавій дискусії пройшов круглий стіл «Формування інформаційної культури читання молоді», який провела методист І к. Надія Виклюк.  Учасники круглого столу задавали питання, які турбують їх найбільше та шукали шляхи вирішення проблем культури читання.

Приємно вразив працівників бібліотек музей, який створений в минулому році завідувачкою бібліотеки-філії спільно з завідуючою клубом Любов Захарук.

Надзвичайно зворушливою була година духовності «Я надіюсь на Тебе, Господи», яку підготувала і провела завідуюча бібліотекою-філією                       с. Прикмище Галина Віксевич. Лунали духовні пісні у виконанні народного аматорського колективу «Прикмищанка» та ємості Людмили Обух. Неперевершене декламування віршів у виконанні Мар’яни Драганчук торкнулись душі кожного із присутніх. Отець Юрій Обух закликав всіх молитися за Україну, за мир на землі та процвітання нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *