Шевченківські дні

Цього року тиждень дитячого читання припав на Шевченківські дні. Здавалося б, що дітям усе відомо про Тараса Шевченка, але чи насправді це так? Чи цікавляться вони біографією Кобзаря та про те, на скільки добре відомі їм його твори, дізналась завідуюча читальним залом дитячої бібліотеки Марія Соколюк. Нею було проведено з учнями 6-А класу ЗОШ №2  І-ІІІ ст. інтелектуальну гру “Шевченко знаний і незнаний.” Діти мали можливість ознайомитись із невідомими сторінками життя та творчості Т. Г. Шевченка видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча.

Так, для учнів ЗОШ №2 І-ІІІ ст. був проведений бібліографічний нарис “Земля, яку сходив Тарас…”

Бібліотекар – бібліограф Оксана Лазорко ознайомила дітей із новими виданнями творів Тараса Григоровича Шевченка та літературознавчими матеріалами, на які багата центральна дитяча бібліотека.

З учнями  6 – 8  класів, бібліотекарем відділу обслуговування 5-9 класів Ганна Лабач було проведено годину натхнення, під назвою “Життя вічне, слово невмируще”, яка розкрила перед юними читачами багатогранний і неповторний світ шевченківської поезії. Діти декламували вірші поета, слухали пісні покладені на твори Шевченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *