Тренінг з фандрейзингу для бібліотек

   З 17 по 19 березня 2014р. в обласній науковій бібліотеці ім. І. Франка за підтримки програми “Бібліоміст” пройшов тренінг “Фандрейзинг для бібліотек. Комунікації задля просування”, на якому працівники Городенківської ЦБС мали можливість ознайомитись з визначенням терміну “фандрейзинг” та видами фандрейзингової діяльності, а також визначили для себе цілі та завдання фандрейзингової діяльності.  Засвоїли знання про  бюджети, про особливості та можливості бюджетного фінансування.

   Другий день тренінгу був присвячений темі проектного мислення, проекти як можливість та що таке “бродячий проект”. Бібліотекарі мали можливість взяти участь у підготовці проекту, вчилися управлінню проектами. Завершився триденний тренінг обміном вражень, а також учасники тренінгу висловили впевненість, що здобуті знання будуть активно використовувати в подальшій роботі.

   Працівники Городенківської ЦБС дуже вдячні програмі “Бібліоміст” а також тренеру Віктору Бобиренкові за надзвичайно насичене інформаційне навчання. Тренер надав дуже багато актуальних та корисних відомостей щодо питань фандрейзингу для бібліотек.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *