День методичного консультування

   12 березня відбулась професійна школа, де пройшло навчання завідувачів філіями на тему “Виставкова робота. З яких етапів складається виставкова робота.” Професійне навчання було розпочато із перегляду презентації “Пам’яті Небесної Сотні”.

   Кожна бібліотека прагне до максимального розкриття змісту своїх ресурсів для користувачів. Дієвим засобом впливу на формування читацької уваги є книжкова виставка. Саме книжкова виставка є засобом розкриття інформаційних ресурсів книгозбірні, її візитною карткою, відображаючи стиль бібліотеки і творчі можливості персоналу.

   Провідним методистом Вірою Гудзик було надано консультацію у вигляді мультимедійної презентації на тему “Книжкова виставка – одна з форм популяризації книги”, де було продемонстровано як зробити традиційні для бібліотеки книжкові виставки цікавими для читачів.  Як сформувати і оформити книжково-ілюстративну експозицію, щоб розкрити фонд бібліотеки. Методист І к. Надія Виклюк подала інформацію про нові розробки сценаріїв та книжкових виставок до відзначення трагедії на Чорнобильській АЕС. Провідний бібліограф Світлана Григорів розробила інформаційну пам’ятку до 85-ти річчя з дня народження Юрія Мушкетика “З високих вершин”. Заступник директора по роботі з дітьми Олександра Ничик дала рекомендації що до проведення тижня дитячої книги. Директор ЦБС Марія Підлеснюк вручила грамоти ОУНБ ім. І. Франка переможцям обласних конкурсів: “Краща сільська бібліотека 2013 року”(Кубійович Ганна Дмитрівна завідувачка бібліотеки – філії с. Вільхівці), “Бібліотечна Шевчекіана”(Захарчук Зоряна Василівна завідувачна відділу обслуговування ЦРБ), фотоконкурс “На гостини до книжкової родини”(Притуляк Наталія Михайлівна завідувачка бібліотеки – філії с. Михальче)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *