Городенківщина вшановує пам’ять Тараса Шевченка

   9 березня Городенківщина широко відзначила 200-річчя від дня народження генія українського народу, пророка нації Тараса Григоровича Шевченка.

   Майстри сцени району в районному палаці культури на високому рівні провели академію пам’яті Т. Шевченка. Отці-декани Ігор Левицький (УГКЦ) та Богдан Мороз (УПЦ КП) спільно з учасниками  заходу помолились за Україну, за остаточну перемогу добра над злом в Україні, за Небесну Сотню і всіх невинно убієнних на Майдані у Києві. Слово  про Шевченка і його пророцтво Україні виголосили голова районної ради Богдан Кобилянський та голова районного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка Орест Юрковський. 
      Того дня урочистості пройшли у всіх населених пунктах району з покладанням квітів і вінків до пам’ятника Тараса Шевченка.
   Городенківська центральна районна бібліотека активно долучилася до ювілейних заходів, приурочених великому Кобзарю. 
Працівники відділу обслуговування взяли участь в інсценізованих літературно – музичних композиціях за творами Шевченка, Марія Сорока – завідувачка відділом краєзнавства та народознавства прочитала кілька  віршів поета, а інженер – програміст городенківської ЦРБ Андрій Кухар  здійснював мультимедійну презентацію – зафіксовані трагічні події на Київському Майдані лютого місяця.
   Днем пізніше, на запрошення профспілкового комітету ЦРЛ працівники районної бібліотеки підготували для медиків літературний колаж “Ти закликав кайдани рвать з людей – безсмертний наш і гордий Прометей” за творами Т. Шевченка.

   Шевченківські читання проходять по цілому району за участю бібліотекарів централізованої системи Городенківщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *