SPA-проект «Городенківська громада тренінг заради майбутнього»

    Протягом 5-ти днів проходив тренінг з проектного менеджменту для представників громадських організацій, установ та організацій, які працюють з молоддю, що реалізовується в рамках проекту «Городенківська громада тренінг заради майбутнього» за підтримки Корпусу миру в Україні та громадської організації USAID.
   Учасники  отримали новий досвід у написанні проектних заявок, можливі механізми успішної підготовки та реалізації будь-які ідеї, уміння розподіляти обов’язки, працювати в команді, планувати час, ресурси і можливості. Учасниками тренінгу були і працівники центраьної районної бібліотеки Олінійчук Ірина, Мухіна Ірина, Мороз Галина. Тренінг відбувався на базі центральної районної бібліотеки так як бібліотека є партнером даного проекту.
   Були опрацьовані такі важливі моменти в проектному менеджменті як, власне, потреби громади, як їх визначити, сама ідея проекту, мета, актуальність та багато інших пунктів, необхідних для успішної реалізації будь-якого проекту, не залежно від його обсягу.
На завершення тренінгу групи, що працювали над однією ідеєю презентували свій проект, загалом було презентовано 8 проектів, які стосуються молодіжного розвитку.
   За підсумками проекту відбувся «круглий стіл» з врученням сертифікатів.
   Перед учасниками тренінгу виступив заступник голови районної державної адміністрації Степан Михайлюк, який відзначив, важливість проведення таких заходів на теренах Городенківщини.
   Партнерами проекту виступили: районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  психологічна служба району, центральна районна бібліотека.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *