Зимова школа молодих бібліотекарів

   Ірині Олінійчук методисту І к. Городенківської центральної районної бібліотеки ім. Л. Мартовича пощастило (конкурсний відбір) стати учасником Зимової школи молодих бібліотекарів “Ne – формат”, організованою Українською бібліотечною асоціацією, Львівською обласною бібліотекою для дітей, центральними бібліотеками міста Стрий та Сколи за підтримки програми “Бібліоміст” Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), яка проходила на гостинній Львівській землі.

   П’ять днів спілкування з однодумцями, інтерактивні тренінги з найактуальніших тем: “«Учітесь, читайте …»: безперервна та неформальна освіта бібліотекаря”, “Горизонти успіху: SWOT-аналіз і планування”, “Бібліотечні проекти: для чого, як і з ким: проектна майстерня”, “Як у Стіва Джобса і краще – мистецтво презентацій”,” Я говорю – мене чують! – технології публічних виступів”, “Раз зернятко, два зернятко … – партнерство та фандрейзинг”, ” Ефективні комунікації та «партизанський» маркетинг”, “Плануй, дій, перевіряй: IT-технології у проектному менеджменті”, “Акули пера, або Основи бібліотечної журналістики”, “Бібліотека і PR: формуємо позитивний імідж”, практикуми “Щасливі разом: створення згуртованої команди”, подарунки від УБА, Чудовий настрій та багато інших захоплюючих подій чекали на 30 молодих бібліотекарів з різних куточків України.

   Учні школи мали можливість отримати консультації тренерів (Сошинська Я., Лугова Л., Вірстюк М., Романь Н., Бояринова О.) з створення презентацій власних проектів та взяти участь в акції “Бібліотека кохає Тебе”.

    На останньому дзвонику випускникам Зимової школи молодих бібліотекарів було вручено сертифікати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *