«Лідерство» для молодих бібліотекарів

   Тренінг для молодих лідерів  «Управління проектами» відбувся 18-20 лютого у м. Львів. Напередодні  тренінгу бібліотекарі мали змогу, разом з  професійним екскурсоводом, познайомитися зі стародавнім містом, його архітектурними пам’ятками.

   Розпочався тренінг з цікавого завдання, відтворити у вигляді кадрів, цікаві моменти минулих тренінгів.

    Тренери  творчого центру ТЦК Олена Бікла та Андрій Залужний цікаво та доступно розповідали про важливі складові написання проекту. Учасники мали змогу на практиці випробувати свої сили у визначенні проблеми, мети, завдань, цільових груп та плану реалізації своїх проектів. Наступний день:  визначення очікуваних результатів, складання бюджету, моніторинг та визначення життєздатності проекту. Молоді лідери також побували у ролі донорів (грантодавців) та змогли оцінити всі плюси та мінуси цієї непростої роботи.

   На завершення учасникам вручили сертифікати за прослухання тренінгового курсу з 4 тем.

  За рішенням Відбіркового комітету були відібрані 15 осіб для участі у стажуванні в Латвії, яке проводиться у межах програми «Лідерство» для молодих бібліотекарів. Серед відібраних і методист І к. Городенківської центральної районної бібліотеки ім. Леся Мартовича – Надія Виклюк, з чим ми її вітаємо і бажаємо успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *