Черговий тренінг для молодих бібліотекарів

   В рамках програми «Лідерство» для молодих бібліотекарів, за підтримки Ради міжнародних наукових досліджень (IREX), програми «Бібліоміст» та Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» 27-30 січня відбувся черговий тренінг і проходив він в Закарпатській ОУНБ ім. Ф.Потушняка та м. Перечин. Вітали учасників виконавчий директор ТЦК Володимир Купрій та менеджер тренінгових центрів програми «Бібліоміст» – Олена Башун.

   Тренінг включав дві програми – це «Технології Web 2.0 у сучасній бібліотеці», який проводив спеціаліст з інтернет-маркетингу та освіти Олександр Равчев. Учасники вчилися як модернізувати сайт власними силами, створювати власні блоги та наповнювати їх, випробовували можливості пошукових серверів. Жваво  пройшла сесія «Як вижити класичній бібліотеці у цифровому світі». З цього приводу бібліотекарі обмінювалися напрацюваннями, ділилися власними думками.

   Програма «Оцінювання потреб та залучення громади» розпочалася в доволі незвичайній формі. Молоді лідери представляли себе з допомогою маленького зеленого м’ячика, назвавши своє ім’я та колір настрою і передавши його товаришу способом, який ще не використовувався. Під керівництвом тренера Елеонори Вишняк складали карту громади, вивчали потреби громади, виконували завдання у групах.  Олена Бікла вчила лідерів азам фокус-групового опитування та глибинного інтерв’ю. У ході командної роботи учасники провели кілька фокус-груп з різних тем, змагалися в кількості надання традиційних та інноваційних послуг бібліотеки для індивідуального читача, групи читачів та організації, вирішували глобальні проблеми за допомогою підручних засобів.

   Роз’їхалися молоді бібліотекарі по домівках з цікавим домашнім завданням та креативними ідеями які будуть реалізовувати у своїх бібліотеках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *