“Без розпачу до життя немає і любові до життя”

   Творчість Альбера Камю французького філософа і письменника – це безперервна спроба дати відповіді на жагучі питання як сучасності, так і взагалі людського буття.  До 100 – річчя від дня народження Альбера Камю у молодіжному салоні “Едельвейс” відбулася літературна година “Без розпачу до життя немає і любові до життя”.

   Ведуча – бібліотекар читального залу Надія Передерко у своїй розповіді про життєвий та творчий шлях відомого романіста, публіциста, одного з лідерів філософсько – мистецького напрямку екзистенціалізму зазначила, що в 1957 році Камю була присуджена Нобелівська премія  з літератури “за великий внесок до літератури, що висвітив значення людської совісті”.

   За допомогою мультимедійного комплекту, старшокласники ЗОШ №2 І-ІІІ ст. мали змогу переглянути відеоролики про цікаві факти з життя визначної особистості, побачити уривок з п’єси “Калігула” та уривки з найвідомішого твору Альбера Камю – романа-притчі “Чума”, найбільш загальним сенсом якого є боротьба з будь-яким злом взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *