Молоді лідери на старті

   27-28 листопада в рамках програми “Лідерство” для молодих бібліотекарів за підтримки ради міжнародних наукових досліджень IREX, Програми “Бібліоміст”, Благодійного фонду “ТЦК” на Закарпатті відбувся тренінг “Надання сучасних бібліотечних послуг”. Вітали учасників Андрій Вишняк, регіональний представник програми “Бібліоміст” та Іван Ледчак – координатор програми ТЦК. Знайомство розпочалося з інтерактивної гри “Розкажи про товариша». Продовжила тренінг Олена Канюка, заступник директора Закарпатської ОУНБ з презентацією “Важливі аспекти діяльності сучасного бібліотекаря”, а молоді бібліотекарі виконали завдання у групах по залученню користувачів.

   Молоді лідери відвідали Перечинську районну дитячу бібліотеку та центральну бібліотеку для дорослих, де ознайомилися з досвідом роботи бібліотек, а також бібліотеки – філії с. Раково, та взяли участь у бібліотечних вечорницях в рамках проекту “Майбутнє варто планувати”.

   Наступного дня знайомство продовжила Ужгородська міська дитяча бібліотека, щодо надання інноваційних бібліотечних послуг. Цікавими були презентації досвіду роботи грантових програм Виноградівської ЦБС, сільських філій с. Мала Копаня та с. Олешник, які вони демонстрували на базі ОУНБ ім. Ф. Потушняка, де і продовжився тренінг для молодих бібліотекарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *