80 – річчя Голодомору

Сторінки голодомору…  Зрошені кров’ю, облиті сльозами. Доторкнутися сторінок цієї страшної книги – це ще раз завдати болю тим, які вижили, які пам’ятають щоденні процесії на сільський цвинтар, пам’ятають голодні дитячі оченята.

Жоден великий європейський народ немає і десятої частки такої страшної і сумної історії як український. Нищили його стрілами, списами, мордували голодом. Та все ж українці залишились народом, нацією. Сьогодні ми відкриваємо її сторінки і одночасно дивуємось тому воістину великому чудові, завдяки якому Україна залишилась Україною.

Вечір – реквієм, присвячений 80 – річчю голодомору, відбувся в світлиці “Берегиня” ЦРБ підготовлений учнями гімназії ім. А. Крушельницького.

Бібліотекар центральної бібліотеки Оксана Михайлюк призентувала присутнім книжкову виставку “Без права на прощу і забуття” (пам’яті жертв Голодомору на Україні).

Молебінь  відправили отці – декани Ігор Левицький та Богдан Мороз. У вечорі – реквіємі взяли участь заступник голови  РДА Марія Чупрун та директор гімназії Мирослав Заліщук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *