Навчальний візит до бібліотек

   11 – 13 листопада тривав навчальний візит делегації 26 бібліотечних працівників із 16 областей України до бібліотек Івано-Франківської області в рамках міжнародної програми «Бібліоміст». Завітали на Івано-Франківщину з метою ознайомлення з досвідом роботи бібліотечних закладів краю у рамках реалізації проектів програми «Бібліоміст» з надання інноваційних бібліотечних послуг мешканцям нашої області.

В ОУНБ ім. І. Франка гостей привітали начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак, регіональний координатор програми «Бібліоміст» Юлія Пухальська та регіональний представник програми на Івано-Франківщині Богдан Микицей.

Директор обласної бібліотеки Людмила Бабій розповіла про проектну діяльність ОУНБ ім.І.Франка, зокрема, про проекти «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування», «Бібліотека – для військовослужбовців», «Інтелектуальний клуб творчих особистостей» та проведені літні читання «Бібліотека під зеленими кронами».

Директор Городенківської ЦБС Марія Підлеснюк поділилася напрацюваннями районної бібліотеки у впровадженні соціального проекту «Ти не одна – відтепер бібліотека з тобою» для самотніх матерів, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Бібліотечні працівники ознайомляться також з досвідом роботи Івано-Франківської міської бібліотечної системи, діяльністю бібліотек Долинського, Рожнятівського та Надвірнянського районів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *