«Одна з великого роду Драгоманових»

   14 листопада у світлиці «Берегиня» ЦРБ відбулася літератуно- біографічна композиція «Одна з великого роду Драгоманових», присвячена 164-й річниці від дня народження Олени Пчілки.

 Захід зініційований відомою краянкою п. Людмилою Вонсуль та проведений бібліотекарем відділу обслуговування читачів Оксана Михайлюк.

  У затишній родинній атмосфері проходило спілкування інтелігенції міста про мало відомі сторінки із життя літератора, драматурга, перекладача, етнографа Ольги Косич.

   За доброю традицією зібрання розпочав отець – декан Ігор Левицький молитвою благословення. Розповіді про життя та творчість Олени Пчілки доповнювали мультимедійні матеріали. Цікавою була інформація пані Людмили Вонсуль про те, що Ольга Косич збbрала та упорядковувала зразки народних узорів та видала книгу як до нині вважають одним із кращих видань у цій галузі. Викладач ДМШ п. Галина Новицька розповіла присутнім про місце музики в житті письменниці і виконала пісні автором музики до яких була Олена Пчілка. Поетичною окрасою вечора стали вірші Олени Пчілки для дітей у прочитанні учнів 3 – А класу ЗОШ № 1 м. Городенки.

   Завершальним акордом став виступ директора ЦРБ п. Марії Підлеснюк яка подякувала п. Людмилі Вонсуль за презентоване у фонди книгозбірні репринтне видання книги Олени Пчілки «Український народний орнамент».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *