“О, незабутній Листопаде!”

   1 листопада у літературно – музичній світлиці “Берегиня” відбувся літературно – історичний вечір

“О, незабутній Листопаде!

        Пройдуть літа, пройдуть віки,

   А ти стоятимеш над нами,

Як тінь Господньої руки”

з нагоди 95 річниці з дня створення Західно Української Народної Республіки.

   Ведуча Зоряна Захарчук акцентувала увагу на тому, що утворення ЗУНР мало велике історичне значення, бо вкотре засвідчило всьому світові одвічний потяг українського народу до свободи і незалежності. Розповідь доповнювали історичні мультимедійні відеоматеріали про визвольні змагання 1918 року та про визначних політичних діячів того періоду.

   Отці – декани Ігор Левицький та Богдан Мороз запросили всіх присутніх до спільної молитви за душі загиблих патріотів, і вічній шані живим, які були причетні до цих незабутніх історичних подій. 

   В своєму виступі заступник голови РДА п. Степан Михайлюк звернув увагу на те, що на прикладі героїчної боротьби Січових стрільців виросла ціла плеяда борців, які потім продовжили героїчну справу Українських Січових стрільців.

  Яскравою мистецькою окрасою були стрілецькі пісні у виконанні учнів гімназії ім. А. Крушельницького – Максима Гаврилюка, Владислава Пелиха та їхнього керівника, відомого барда Євгена Ротермана, пісні у виконанні учасниці дитячої вокальної студії “Дзвіночок” – Ліди Пустельник та інструментальні варіації на гітарі продемонстрував учень музичної школи Сергій Липчук. 

  Патріотичну поезію декламувала Ірина Олінійчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *