Подаруй бібліотеці книгу

   Таку назву має щорічна благодійна акція, започаткована центральною районною  книгозбірнею. Приємно відзначити, що до цієї акції долучилися як наші активні користувачі різного віку, так  і не байдужі мешканці міста та району. Зокрема, хочеться подякувати нашим краянам: Світлані Величко, Надії Гуляк, Ользі Письменній,   Вірі Вережак, Соломії  Омельяш,  Ірині Котик, Тетяні Гамулі, Уляні Шевченко та іншим, які  неодноразово ділилися  скарбами своїх домашніх бібліотек. Щиро вдячні їм за подаровану літературу, яка дозволяє поповнити книжковий фонд та задовільнити різнобічні інтереси читачів.

  Наразі акція триває, тож, будь ласка долучайтеся!

  А для всіх літературних гурманів повідомляємо, що фонди нашої бібліотеки відповідають запитам користувачів різних вікових категорій: світова класична література, твори сучасних українських та зарубіжних авторів,  мелодраматичні романи та детективи, фентезі та фантастика.

   Увага,  інноваційна ідея! Шановна громадо міста, приходьте та обмінюйтесь між собою прочитаними книгами зі своїх власних бібліотек. А  також заходьте  на веб – сайт нашої бібліотеки та перегляньте фільм «Простір ідей» про проектну діяльність  Городенківської ЦРБ ім. Леся Мартовича, знятий 5 каналом спільно з програмою «Бібліоміст» та завжди будьте  проінформовані  про події, що відбуваються в нашій книгозбірні.

   Гостинно запрошуємо всіх бажаючих до районної бібліотеки.

 


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *