VІ форум молодих бібліотекарів

             8 – 10 жовтня 2013 року в Луганській обласній бібліотеці  для юнацтва відбувся VІ форум молодих бібліотекарів України «Книга.  Молодь. Інтелект» «Технології професійного успіху молодого бібліотекаря у роботі з громадою» за підтримки Програми «Бібліоміст», української бібліотечної асоціації, Луганської державної академії культури і мистецтв, управління культури, національностей та релігій Луганської ОДА та обласної бібліотеки для юнацтва.

            Спеціальні гості форуму:   Красовська – Іграс Магдалена ,фахівець з навчань Програми розвитку  бібліотек в Польщі (Польща),  Інданс Іварс, фахівець з бібліотечних  ІТ  – технологій  Національної бібліотеки Латвії (Латвія), Зверевич В. В., начальник відділу наукових досліджень і розвитку Московського міського бібліотечного  центру(Москва), Наталя  Новакова – координатор по роботі з партнерами  програми «Бібліоміст»(Київ), Нікіфоренко Л. С., начальник управління регіональної та культурно – просвітницької роботи Міністерства культури України (Київ) та інші.

            Молоді бібліотекарі  побували на пленарних засіданнях, у формі  бібліо-квеста познайомились з Луганською обласною бібліотекою.

              Цікавими   та повчальними  були  презентації успішних проектів, втілених молодими бібліотекарями «Бібліотека – центр громади».

               Городенківська центральна районна бібліотека ім. Л. Мартовича представила проект «Бібліотека та молодь: співпраця за ради успіху та розвитку», який  презентувала молодий бібліотекар Олінійчук І. В. (учасниця  форуму, відібрана  на конкурсній основі).

            Учасники форуму   відвідали творчі майстерні, школи професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки», дискутували  «Публічні бібліотеки – реалізація творчих амбіцій молодих бібліотекарів», обмінювалися  думками, досвідом .

               Молоді бібліотекарі вдячні організаторам за  майстерне  проведення форуму.  З позитивним настроєм,  збагаченим досвідом готові  до успішної реалізації набутих знань та вмінь в професійній  майстерності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *