Всеукраїнський день бібліотек

   Сучасна бібліотека – це комфортний, привітний і обладнаний новітніми технологіями інформаційний центр, це місце, де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, почитати цікаву книгу,  взяти участь у культурних заходах.

   Усі ми знаємо, що якісні бібліотечні послуги, які задовольняють потреби та відповідають очікуванням сучасної людини – це передусім велика праця бібліотекарів. Нерідко це як «пекельна кухня», де кожна успішна справа потребує майстерності шеф-кухаря, злагодженої роботи команди, особливих складників та секретів приготування. Традиційно фірмовою стравою бібліотек була і є книга та інформація. Проте сьогодні все більше закладів урізноманітнюють меню послуг, які вони пропонують громаді.

   Тож як виглядає сучасна бібліотека? Як стати успішним у своїй професії? Бібліотечні працівники в постійному пошуку інноваційних форм роботи,  перебувають в постійному творчому пошуку, залучають інвестиції, працюють над впровадженням новітніх технологій для покращення обслуговування читачів.

   Завдяки програмі «Бібліоміст», яка вже четвертий рік успішно працює в Україні бібліотеки Городенківщини стали знаними не тільки в нашому краї, але й далеко за його межами

   Саме про досягнення бібліотек, їхні перемоги в конкурсних проектах різного рівня, йшлося на святі бібліотекарів Городенківщини, яке відбулося з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

   Директор бібліотеки Марія  Підлеснюк презентувала унікальний збірник «Бібліотечна кухня», де зібрано 32 рецепти від успішних сучасних бібліотек –  серед них Городенківська центральна районна бібліотека.

   Учасники святкового дійста переглянули фільм проекту «Простір ідей» від програми «Бібліоміст» спільно з «5 каналом», який  знайомить глядачів України з бібліотечними інноваціями та діяльністю «Зіркових бібліотек». В дванадцятку кращих ввійшла і наша бібліотека. Зірковий гість Едуард Діля Приступа керівник гурту «НеДіля» завітав до Городенківської ЦРБ, щоб дізнатися чим сьогодні живе книгозбірня та привертає увагу своєї громади.

   Бібліотекарів вітали представники влади заступник голови РДА Степан Михайлюк, голова постійної комісії районної ради з  гуманітарних питань Олександра Гудзик, начальник віділу культури, національностей та релігій  Галина Олінійчук, директор РПК Роман Осадчук, голова профспілки працівників культури Марія Кутащук, голова кредитної спілки «Скарбниця» Іван Григорчук та ін.

   Пісенні та музичні дарунки лунали у виконанні бандуристки РПК Галини Шкреметко, барда, щирого друга бібліотеки Євгена Ротермана. Звучали гуморески у виконанні працівника районної бібліотеки Василя Виклюка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *