«Сучасна бібліотека: рухаємося вперед»

   24-25 вересня 2013 у м. Києві відбувся Ярмарок бібліотечних інновацій «Сучасна бібліотека: рухаємося вперед». Городенківщину представляли директор ЦБС Марія Підлеснюк та методист І к. Надія Виклюк.

   В церемонії відкриття ярмарку (НСК «Олімпійський») взяли участь Міністр культури України Леонід Новохатько, Посол США в Україні Джеффрі Р. Пайєтт, Президент Української бібліотечної асоціації Ірина Шевченко, Директор програми «Бібліоміст» Матей Новак.

   Цікавою була презентація книги рецептів успішних бібліотечних справ «Бібліотечна кухня» Лариси Никифоренко, Начальника відділу аналізу та прогнозування діяльності бібліотек Міністерства культури України. Це  незвичайна книга, якій немає аналогів ані в Україні, ані в світі. Вона містить 32 рецепти від успішних сучасних бібліотек – серед них Городенківська центральна районна бібліотека.

   Для учасників ярмарку були проведеці цікаві тренінги: ефективне бюджетування, орієнтація на клієнта, налагодження партнерства з бізнесом, звязки зі ЗМІ для бібліотеки, послуги електронного урядування, моніторинг та оцінка, бібліотека і громада; сесії: важливість професійного розвитку для бібліотекарів, медіа-кафе: Тетяна Терен, «5-й канал», бібліотека громадянської дії, досвід Миколаєва; конкурси.

   Бібліотекарі дізналися від зарубіжних колег Латвії, Польщі, Литви, яке життя після «Бібліомосту».

   Дякуємо організаторам Ярмарку за креативність, інноваційність та позитивні емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *