Новосілля в бібліотеці

   У Тишківцях у день незалежності України урочисто відкрито реконструйований будинок культури. Привітати жителів села приїхали голова районної державної адміністрації Іван Мороз та голова районної ради Богдан Кобилянський, Народний депутат України Олесь Доній, начальник департаменту культури, національностей та релігій облдержадміністрації  Володимир Федорак, перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький.
    Особливої подяки від жителів села того дня удостоївся голова республіканської партії «Собор» Анатолій Матвієнко. Саме з його доброї руки і підтримки голови ОДА Михайла Вишиванюка та голови обласної ради Василя Скрипничука постав красень будинок у Тишківцях. Велика шана за працю будівельникам, хто за два роки втілив проект у життя на всі роботи було витрачено 4,5 млн. гривень з державного, обласного, районного бюджетів. До спільної справи долучилися і меценати.
Дай Бог, щоб усі справи так вершилися на Городенківщині.
   В новому приміщенні знаходиться і  сільська бібліотека, яка гостинно відкрила свої двері для громади.
   Освячення приміщення провели священики УГКЦ, УПЦ КП. Концертну програму підготували аматори  сцени села за активної допомоги РПК, відділу культури, акторів обласного драматичного театру ім.. І. Франка, артистів Київської національної оперети.
З минулого перед тишківчанами постали постаті: Івана Франка, Василя Стефаника, Володимира Шухевича, Романа Шухевича, Осипа Шухевича. Їх майстерно зіграли актори з Івано-Франківська. А завершився чотирьох годинний концерт виступом Інеси Братущик та Ориста Хоми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *