Навчальний візит до бібліотек Вінницької області

   За підтримки програми “Бібліоміст” 19 – 21 червня відбувся навчальний візит до бібліотек Вінницької області. Представником від Городенківської ЦБС була Віра Гудзик – провідний методист центральної районної бібліотеки ім. Л. Мартовича.

   Під час навчальної поїздки відбулися цікаві візити до Вінницьких бібліотек: презентовано кращі практики ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, дискусії та обміном досвідом: “Електронне урядування”, “Як ми завойовуємо користувачів?”, проведено майстер – клас з дизайну бібліотек.

   Відбулися цікаві трансфери до бібліотек міської ЦБС (міська центральна бібліотека ім. І. Бевза та 18 – ть бібліотек філій). Кожна із філій  спеціалізується по різним напрямках.

   Другий день навчального візиту проходив у Барській районній бібліотеці. Бібліотекарі з України ознайомилися з діяльністю центру проектного менеджменту, з роботою з людьми із вадами зору ( проект “Вікно у світ для незрячих і слабкозорих”); створення платформи для спілкування літніх людей “Фортеця для літніх”. Цікавим виявився бібліотечний дизайн в Пітинській районній бібліотеці, презентація інноваційних послуг бібліотеки у сфері правової освіти населення (м. Хмільник).

   На заключний день, у Могилів – Подільському районі переглянули презентацію інноваційних послуг Могилів – Поділької районної бібліотеки: “Ресурсний центр з профілактики Віл/СНІДу, Алея Джона Ленона”, “Робота по охороні пам’яток культури”.

   Я щиро хочу подякувати за теплий прийом і цікаву навчальну поїздку “Бібліомосту” в особі Наталії Новак, координатору в Вінницькій області Оксані Боднар. Навчальний візит був цікавим, повчальним і дає багато натхнення на досяження перемог у проектній діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *