Святкуємо День Конституції

    27 червня 2013 року у літературно – музичній світлиці “Берегиня” центральної районної бібліотеки ім. Леся Мартовича відбулося урочисте зібрання “Живи та міцній, Українська Державо! – у дружньому колі свобідних держав” з нагоди 17-ї річниці Конституції України, в якому взяли участь представники громадськості, релігійних громад райцентру, політичних партій. За доброю українською традицією захід розпочався спільною молитвою отця – декана Богдана Мороза та отця Ігора Ковбасюка.З вітальним словом виступив заступник голови районної Ради Юрій Лахман. 

   Ведуча святкового зібрання – Зоряна Захарчук за допомогою мультимедійних засобів зробила короткий історичний екскурс до конституційних традицій України, продемонструвавши відеоролики про конституцію Пилипа Орлика та  про події неспокійної конституційної ночі з 27 на 28 червня 1996 року.

   Бібліотекарі юнацького абонементу Ірина Мухіна та Ірина Олінійчук декламували патріотичну поезію. Гостям літературно – музичної світлиці було запропоновано огляд книжкової виставки “Тобі, Україно, мій мужній народе, складаю я пісню святої свободи”.
    В концертній програмі взяли участь кращі аматори  районного  Палацу культури – дует “Дністряни” та юні вокалістки Галина Токарик і Аліна Палійчук.
    По завершенні урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника Незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *