Бібліовізит директорів ЦБС Івано-Франківщини до чернівецьких колег

25 червня 2013 р. згідно плану роботи Регіонального тренінгового центру ОУНБ ім. І. Франка провідні фахівці обласних бібліотек та директори централізованих бібліотечних систем Івано-Франківщини вивчали досвід реалізації програми „Бібліоміст” у бібліотечних закладах Чернівецької області.

Буковинська бібліотечна еліта у м. Заставна гостинно зустріла своїх колег – бібліоменеджерів  Прикарпаття. У центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл на тему «Бібліотека об’єднує громаду». У ньому взяли участь представники органів місцевої влади, а саме: голова РДА В. Копчук, голова районної ради М. Ливаніна, заступник голови районної ради І. Сеник, начальник відділу культури РДА В. Барабащук, представники закладів освіти, громадських організацій та ЗМІ, які у своїх виступах розповіли про багатогранну співпрацю з бібліотечними працівниками.

Директор ОУНБ ім. І. Франка Л. Бабій розповіла про роботу бібліотечних закладів Івано-Франківщини в рамках програми „Бібліоміст”, подякувала чернівецьким колегам – директору Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка А. Іваницькій, заступнику директора М. Довгань, представникам районної влади, директору Заставнівської ЦБС Л. Стасюк та бібліотекарям Заставнівського району за щирий і теплий прийом та запросила відвідати бібліотеки Івано-Франківщини.

Директор Заставнівської ЦБС Л. Стасюк ознайомила присутніх з історією міста, державними та громадськими діячами краю, розвитком бібліотечної справи та станом реалізації програми „Бібліоміст” у районі, представила контент веб-сайту бібліотек ЦБС.

Провідні працівники ЦРБ розповіли про свої напрацювання у проектній, методичній, бібліографічній, соціокультурній, краєзнавчо-пошуковій та видавничій діяльності.

Для гостей проведено екскурсію, під час якої фахівці Івано-Франківщини детально знайомилися з роботою структурних підрозділів центральної районної бібліотеки, ділилися досвідом, спілкувалися.

Гарні враження залишились у директорів ЦБС від бібліотеки-музею с. Кадубівці, яка є переможцем конкурсу „Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” міжнародної програми „Бібліоміст”. Поєднуючи роботу бібліотеки і музею, працівники книгозбірні реалізують проект „Збереження і відродження традицій рідного краю”, надають своїм користувачам безкоштовний доступ до глобальної мережі, впроваджують інноваційні форми обслуговування користувачів, що сприяє досягненню іміджу модельної бібліотеки. В.о. сільського голови В. Нестерюк розповів гостям про надання конкретної допомоги бібліотеці: придбано комп’ютерні столи, зроблено ремонт, замінено вікна і двері.

Навчальний візит івано-франківських бібліотечних спеціалістів до книгозбірень Чернівеччини був корисним і цікавим.

На завершення зустрічі гості отримали духовну насолоду від екскурсії до Свято-Успенського чоловічого монастиря у с. Кулівці Заставнівського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *