“На гостини до книжкової родини” (фотоконкурс)

   Згідно наказу ОНУБ ім. І. Франка №8-д від 17.01.13 р. «Про проведення обласного фотоконкурсу «На гостини до книжкової родини» в рамках акції «Читаємо всією родиною» з 1 лютого до 11 червня проведено відбірковий 1-й етап конкурсу серед бібліотек Городенківщини.

 Мета конкурсу: формування у мешканців місцевої громади, різних категорій населення стійкої потреби у читанні, популяризація книги засобами фото мистецтва, посилення ролі бібліотек як центрів читацьких інтересів користувачів, створення інформаційного простору в соціумі, що сприятиме розвитку читання, формування у громадськості усвідомлення цінності та значимості читання, привернення уваги мешканців краю до читання, підвищення престижу книги, читання, бібліотеки.

В фотоконкурсі взяли участь 43 бібліотеки-філії, які представили цікаві світлини.

Переможцями стали:

1 місце – Дубкіська бібліотека-філіал: світлина “Дубківські книгобайкери” (номінація “Читай, щоб зробити світ кращим”);

2 місце –Михальчівська бібліотека-філіал: світлина “Бджоли в вуликах відпочивають поки газда книжки читають”(номінація «Люди. Книги. Долі»);

3 місце – Копачинська бібліотека-філіал: світлина “Най весілля підіжде, бо “молода” з дружками в бібліотеку йде” (номінація ” Миттєвості бібліотечного життя”).

 

  Дякуємо всім за участь в конкурсі, а переможців вітаємо та бажаємо нових творчих успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *