Едуард Приступа – гість центральної районної бібліотеки ім. Л. Мартовича

   Програма “Бібліоміст” спільно з “5-м каналом” знайомлять глядачів України з бібліотечними інноваціями та діяльністю “Зіркових бібліотек”. В дванадцятку кращих ввійшла  і Городенківська центральна районна бібліотека ім. Л. Мартовича. Зірковий гість, відомий музикант, співак, композитор Едуард Приступа (Діля) керівник гурту “НеДіля” завітав до бібліотеки, щоб дізнатися чим сьогодні живе книгозбірня та привертає увагу своєї громади. Перш ніж познайомитись з бібліотекою, гість став почесним користувачем нашої книгозбірні. Зайомство Ділі розпочалось з лялькової вистави “Колобок” театру “Лялька і книга” центральної дитячої бібліотеки, яка знаходиться в одному приміщенні з ЦРБ.  В Інтернет центрі ЦРБ – Діля познайомився з новітніми інформаційними послугами, які книгозбірня надає користувачам, громаді. Незабутнє враження справив на Гостя відділ краєзнавства та народознавства ЦРБ. А в мистецькій вітальні “Галерея митців Покуття” на майстер – класі “Вишиваємо бісером”, який проводила місцева вишивальниця Наталія Куцик Едуард освоїв ази вишивки.

  Відбувалося того дня  чергове засідання клубу “Ти не одна” (самотні матері, які опинились в складних життєвих ситуаціях) на якому матері отримали кваліфіковані консультації спеціалістів – волонтерів, продукти, одяг та взуття, які надали отець – декан Ігор Левицький, БО “Мій край”, ПП С. Ємільянова, громада міста, бібліотечні працівники.   Наш зірковий гість Діля  для діток матерів клубу  подарував кілька   пісень з  свого нового альбому проекту  “Віршолюбики”.

   В світлиці “Берегиня” відбулася творча, зворушлива  зустріч громади міста з відомим співаком, музикантом Едуардом Приступою та чудовими піснями в авторському виконанні. 

One thought on “Едуард Приступа – гість центральної районної бібліотеки ім. Л. Мартовича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *